Pościel dziecięca Vintage Peonies

Zapach wspomnień

Pierwsze promienie słońca przeciskają się przez lekko uchylone zasłony, aromat kawy wypełnia cały dom. Bierzesz książkę i wygodnie siadasz w miękkim fotelu, który niegdyś należał do Twojej babci… a Jej prababci. Obok w łóżeczku spokojnie i cichutko leży Ona. Przykryłaś ją mięciutką kołderką, ukołysałaś do snu i wreszcie masz chwilę dla siebie. Otwierasz książkę… ale zanim na dobre zanurzysz się w fabule, zerkasz na Nią. Leży taka malutka, otoczona pięknymi kwiatami, niczym pąk w przydomowym ogródku babci. Przypominają ci się twoje dzieciństwo. Wakacje u dziadków na wsi, wszędzie kwitnące rośliny, bujna flora i ten zapach….nie zapomnisz go nigdy… obłedna woń karmazynowych piwonii! Kwiaty, które twoja Babcia ubóstwiała, a które teraz – rozesłane na puszystej pościeli -utulają Ją do snu. Ach, ten zapach wspomnień! Dobrze mieć go zawsze przy sobie!

vintage peonies

Pościel dziecięca z velvetem Vintage Peonies
100% bawełna
Pościel dziecięca z velvetem Vintage Peonies 95×70 / 30×40
Pościel dziecięca z velvetem Vintage Peonies
Najmodniejszy wzór

Parę słów o kolekcji…

Kolekcja Vintage Peonies oparta jest na autorskiej ilustracji  Anny Zwary (MamaFabrics). Wzór przedstawia motyw kwiatów piwonii i kojarzy się z tkaninami w stylu retro. Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce odcieni beżu, różu i czerwieni. Materiał, na którym nadrukowano wzór to bawełna satynowa premium o gramaturze 130 g/m2.  Zarówno materiał jak i nadruk posiadają certyfikaty OEKO-TEX.

W skład kolekcji wchodzą: pościel z wypełnieniem, poszewki na pościel, kokony niemowlęce 2w1, maty do zabawy 2w1, plakaty, ekogryzak i poduszka do karmienia.

Kolekcja Vintage Peonies wprowadzi do pokoiku Twojego Maluszka atmosferę dawnych lat. Przywoła na myśl wspomnienia z czasów, kiedy nasze babcie częstowały nas pyszną szarlotką, żeby potem położyć nas spać w pachnącej, starannie wykrochmalonej pościeli w piękne kwiaty.

vintage peonies

vintage_peonies_mamafabrics