Wiosenna łąka pełna aromatów

Pamiętacie Anię z Zielonego Wzgórza? “To jest takie cudowne na świecie: zawsze można się spodziewać, że przyjdzie nowa wiosna” – mawiała rudowłosa bohaterka lektur, które czytaliśmy w szkole. Nowa Wiosna, czyli nadzieja, uśmiech, nowa energia, młodość, nowy start i zwariowane pomysły. Wiosna, czyli łąka pełna świeżych polnych kwiatów. Dzika, nieokiełznana, potargana przez wiatr, ależ jaka piękna! Jaka pachnąca! W radiu słychać śpiew:

“Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty”!

 

pościel dziecięca satynowa Retro Flowers
Pościel dziecięca satynowa Retro Flowers 95×70 / 30×40
100% bawełna
ozdobna satynowa wypustka
Rożek niemowlęcy RETRO FLOWERS

Parę słów o kolekcji…

Kolekcja Retro Flowers oparta jest na autorskiej ilustracji  Anny Ostapowicz-Kulczyckiej (Sannly.pl). Wzór przedstawia motyw polnych kwiatów i kojarzy się z tkaninami w stylu retro. Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce odcieni beżu, różu i fioletu. Materiał, na którym nadrukowano wzór to bawełna satynowa premium o gramaturze 130 g/m2.  Zarówno materiał jak i nadruk posiadają certyfikaty OEKO-TEX i są bezpieczne dla skóry.

W skład kolekcji wchodzą: pościel z wypełnieniem, poszewki na pościel, kokony niemowlęce 2w1, maty do zabawy 2w1, ekogryzak i poduszka do karmienia.

Kolekcja Retro Flowers wprowadzi do pokoiku Twojego Maluszka wiosenny klimat. Przywoła na myśl wielokolorową łąkę pełną polnych kwiatów, których – rozdmuchiwana przez delikatny letni wiaterek – woń unosi się w powietrzu i zwiastuje nadejście lata.