Zakamarki szczęścia

Jeżeli porównamy pokoik dziewczynki do ogrodu, to zobaczymy jak wiele mają ze sobą wspólnego. W obu tych miejscach ważny jest wzrost i dorastanie. Dziecko, tak jak kwiat, wymaga troski i opieki. Sprzątanie dziecięcego bałaganu to jak pielenie ogródka. Dużo w tym złości, ale mimo to wielka doza satysfakcji z efektów pracy.

Ale, co najważniejsze to atmosfera obu miejsc. Idealny pokoik dziewczynki jest jak Zaczarowany Ogród, gdzie roi się od zakamarków szczęścia. Możemy stworzyć je przy pomocy dodatków i ozdób. W tym właśnie celu powstała kolekcja Magic Bloom. Niech pokoik “Małej Lady” zamieni się w najpiękniejszy ogród świata!

 

Poszewki na pościel Magic Bloom 135×100 / 40×60
Bawełna satynowa
Ochraniacz Warkocz z 4 pasm
Mata do zabawy PREMIUM 2w1 Magic Bloom różowa
Kokon niemowlęcy pleciony 2w1 Magic Bloom Pudrowy Róż PREMIUM
Poduszka rogal do karmienia – Magic Bloom
Pościel dziecięca satynowa Magic Bloom 95×70 / 30×40

Parę słów o kolekcji…

Kolekcja Magic Bloom oparta jest na autorskiej ilustracji Mama Fabrics. Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce odcieni różu. Materiał, na którym nadrukowano wzór to bawełna satynowa tkana z bawełny amerykańskiej w najlepszych polskich tkalniach. Posiada certyfikat OEKO-TEX.

W skład kolekcji wchodzą: pościel z wypełnieniem, poszewki na pościel, kokony niemowlęce 2w1, maty do zabawy 2w1, plakaty i metryczki.

Kolekcja Magic Bloom wprowadzi do pokoiku Twoj córeczki atmosferę zaczarowanego ogrodu. Motyw różowych kwiatów to obecnie jeden z najmodniejszych wzorów w wystroju dziewczęcych wnętrz.

 

pościel dziecięca satynowa Magic Bloom